Z archiwum Roweromaniaka wielkopolskiego![]() |
Biwak z 26 na 27 marca 2017 98J-60]Kategoria: Wyjazdy, rejon: Gorzów i okolice [Gorz], Ośno-las, zdjęcie z dnia 26/03/2017 Autor: Stanisław Nowak, Poznań. Na licencji Creative Commons {by-nc-sa} |
| Wiosenny spacerek do Ujścia Warty (F). Na nocleg wybrał się Roweromaniak w teren zupełnie mu nieznany, mianowicie na plażę nad jez. Radachowskim, dokąd zaprowadziły go dobrze widoczne zielone znaki. Śpiworek (co widać na zdjęciu) nieco podmógł podczas przeprawy wodnej na betonce, czym jednak Roweromaniak zupełnie się nie przejął: śpiwór[1] umożliwia spanie nawet przy solidnych mrozach, a tych się nie spodziewał. Przemoknięte buty wyłożył na zewnątrz na koszyk rowerowy aby nieco się przewietrzyły i podeschły, zjadł kolację, ugotował herbatki na rano i poszedł spać. Przypisy: Wszystkie prawa do przedstawionego zdjęcia są zastrzeżone. Sprawdź warunki uzyskania licencji. |